Samonosné průmyslové brány

Samonosné brány jsou nejpoužívanějšími branami v průmyslových areálech.  Naše firma pro vás připraví projekt včetně následné realizace a předání. Posuvné brány mohou být volitelně doplněny o elektronický systém posuvu, montáž tohoto systému samozřejmě také zajistíme. Umíme vyrobit a namontovat brány zcela samonosné (bez kolejnic) do délky 12m. Pro průmyslové brány využíváme nejkvalitnější materiály s vynikající povrchovou úpravou tak, aby byly v podstatě bezúdržbové po dlouhá léta.

Křídlové průmyslové brány

Používají se především tam, kde prostor neumožňuje montáž posuvné brány, křídlové brány mohou být vybaveny stejně kvalitním elektronickým ovládáním a to navíc lze aplikovat na již existující brány. Naši odborníci Vám poradí, který typ brány zvolit a zároveň Vám na požádání připraví cenovou kalkulaci a případný projekt.

Příprava pro montáž brány

V případě montáže brány u zákazníka zcela záleží na původním projektu a požadavcích. Umíme zajistit kompletí montáž včetně přípravy (betonový základ). Umíme bránu namontovat do již hotového oplocení, nebo pro Vás můžeme realizovat kompletní oplocení včetně základů, případně můžeme namontovat oplocení i bránu na již hotový plotový základ. Pokud byste potřebovali doplnit bránu o závoru, není to problém. Jsme velice variabilní. Pro více informací nás kontaktujte emailem nebo telefonicky.

Maximální bezpečnost

Elektronické systémy všech bran, jak posuvných, tak křídlových jsou vybaveny bezpečnostními prvky, které zabraňují poškození vozidel, případně zranění osob. Čidla vyhodnocují stav kolem brány a spolehlivě reagují na nepředídatelné okolnosti (uvíznutí vozidla, osoby, atp.)