Oplocení objektů

K základní perimetrické ochraně objektů, pozemků, budov, sportovišť a dalších patří určitě oplocení, které je základním prvkem proti vniknutí nechtěných osob nebo zvířat. Naše firma zajišťuje komplexní řešení oplocení na klíč. To v praxi znamená, že máte budovu či pozemek a my zajistíme vše potřebné od projektu, přes realizaci základů, následné oplocení Vámi vybraným materiálem až po konečné povrchové úpravy. Zároveň Vám můžeme volitelně zajistit vstupní brány a branky, posuvné samonosné brány atd.

Materiály pro průmyslové oplocení

Materiálů je obrovská škála. Můžete si vybrat ten, který Vám bude nejlépe vyhovovat a pokud si nebudete jisti, naši odborníci s Vámi provedou zdarma konzultaci. V podstatě lze udělat oplocení téměř z čehokoliv, co vás napadne. Samozřejmě nejpodstatnější je dobrý základ. Na ten následně namontujeme ocelové patky a profily a následně dodáme například pletivo, dřevo, nebo uděláme plot celý z oceli či 3D pletiva. Volba je jen na vás

Povrchová úprava

S povrchovou úpravou je to stejné, jako s materiály na samotné oplocení. Je jich nepřeberná škála. Snažíme se volit takové, které jsou co nejekologičtější a zároveň cenově přijatelné. Dá se říct, že je možné zajistit takovou povrchovou úpravu, aby Vás přežila a to znamená, že bude plot zcela bezúdržbový. Bližší informace Vám poskytnou naši konzultanti. Zeptejte se jich prostřednictvím kontaktního formuláře vpravo.